מטופלים מספרים

כותבת מ.י. :

לפני שלוש שנים בני, שהיה אז תלמיד כיתה א׳. החל לפתח תגובה גופנית קשה שנגרמה מטלטלה נפשית שחווה בבית הספר. היו תופעות על העור ומצבי רוח, התפרצויות וכעסים.

קיבלנו אבחון קשה מרופא מומחה. לדבריו מדובר בפסוריאזיס ואין פתרון לבעיה, זאת תופעה כרונית שהטיפול בה מורכב וגם אין לה מענה ודאי. בכל זאת ניסיתי טיפולים לא קונבנציונליים ללא הצלחה. הייתי מיואשת.
ואז הגיעה המלצה על אליה…

כבר בשיחה הטלפונית הרגשתי שיש עם מי לדבר. אליה הקשיבה, הרגיעה וכל זה עוד לפני שהתחייבתי לבוא לטיפול.
לפגישה הגעתי עם בני, נכנסנו למשרד נעים ומזמין מלא אור עם שלל צעצועים ופינת יצירה קטנה. האווירה הייתה מאוד נינוחה ומאפשרת טיפול בנחת ורוגע. אליה הייתה מאוד עדינה וסבלנית עם הרבה רצון לעזור. היא השקיעה זמן גם בשיחה משותפת, וגם בשיחה אישית עם כל אחד מאתנו, וכל זה בלי להסתכל בשעון. היה ברור שהטיפול נעשה במסירות רבה ובהתאמה אישית.

ואכן, מצאנו אצל אליה מענה… היינו המומים, תוך זמן קצר הגוף הגיב לטיפול והתופעות נעלמו. שמחתי שיש לנו פתרון! וגם שהוא ללא התערבות מאסיבית על גופו ונפשו העדינה של הילד!

אליה,

הגעתי אלייך לאחר שנה של התמודדות עם משבר אישי וזוגי.

הרגשתי שהגוף שלי למד לבטא את הכאב והשבר באופן פיזי ונפשי שלא ניתן לריסון/וויסות.

סבלתי מהתקפי חרדה קשים שמלווים בפלפיטציות מתוך שינה, נמלול בחלק הקדמי של הראש, דופק  מהיר במצב מנוחה, גלי קור עזים בחודשי הקיץ עד כדי רעד בכל הגוף. כל התופעות האלו הופיעו ביתר שאת בימים בהם מתרחשים שינוים הורמונליים -ביוץ, קדם מחזור ומחזור.

אך לכל אורך החודש הרגשתי חולשה כללית, חוסר חיוניות, כיווצי לב ותסכול רב מכך שהגוף לא חוזר לעצמו.

שמחתי לגלות שהטיפול לא יבחין בין גוף ונפש אלא נתייחס לדברים באופן שלם ומלא. (להבדיל מהרפואה המערבית שלא מתייחסת למערכות הללו ביחד ולמעשה חטאה כאשר המליצה לי ליטול גלולות או ציפרלקס)

לאחר ימים ספורים (!) מפגישתנו הראשונה ותחילת נטילת הרמדי, התחלתי להרגיש הטבה משמעותית ולמעשה תוך שבוע נעלמו לי כלל התופעות שאיתם הגעתי. יתרה מכך, התחלתי להרגיש חיונית כאילו חזרתי לנעוריי. התמלאתי במרץ ואנרגטיות וחזרתי לישון בלילות באופן רציף ונינוח. שעות הערב שהפכו לאיום ומטרד חזרו להיות הזמנים הרגועים והכייפים.

נוסף על כך, אני חשה שמצבים ודברים שהיו נראים לי סבוכים ולא פתירים, הפכו לפשוטים וברורים יותר. כך שגם בתחומיי חיים נוספים הרגשתי הקלה והטבה.

אליה, הטיפול שלך שכלל דיוק ורגישות אין סופיים, למעשה הציל אותי. בזכותך ובזכות ההומאופתיה הקלאסית שבו לי כוחותיי להתמודד עם חיי ועם ילדי שנולד בשנה זו.

אני מודה לך בכל ליבי.

תמר

לאליה הגעתי לאחר שבני הצעיר כבן 10 טופל על ידה בהצלחה רבה.

במשך שנים סבלתי מכאבי בטן חזקים, נפיחות בבטן, השמנה, ויציאות קשות. בנוסף, מאכלים מסויימים גרמו לי להחמרה במצב. עשיתי את כל הבדיקות האפשריות דרך קופת חולים והכל יצא תקין.

עם הטיפול ההומאופתי חל שיפור ניכר בכאבי הבטן  בתחושה הכללית, ביציאות ובנפיחות. הרגשתי הכללית השתפרה מאוד. הקלה עצומה בכאבי הבטן ושיפור במצב הרוח.

בנוסף, לאורך השנים, אליה תומכת ומלווה אותי במצבים אקוטיים כגון: חבלות, מחלות ויראליות וכד׳.

אליה זמינה ומשיבה מיידית לבעיות דחופות. היא מתעמקת ומסייעת לשפר את המצב בלי לפגוע בטיפול השוטף וכל זה ברגישות והבנה.

בברכה

ד.נ.

אליה היקרה!

לפני למעלה מ- 14 שנה הגעתי אלייך לראשונה עם בתי בכורתי שהייתה אז פעוטה. סיבת פנייתי הייתה תלונות של כאבי בטן כרוניים,  ודלקות אוזניים חוזרות ונשנות.  הרפואה הקונבנציונאלית לא הייתה מסוגלת לתת מענה לכאבי הבטן הללו, ובאשר לדלקות האוזניים מצאתי את עצמי מתבקשת לתת אנטיביוטיקה שוב ושוב. למרות היותי אם טרייה זה הרגיש לי לא נכון. לשמחתי ולהפתעתי, תוך זמן קצר נעלמו הסימפטומים הללו, ומצאתי את עצמי נעזרת בך ובונה אמון ,שאפשר לי לאזור אומץ ולהתמודד עם מצבים ,שחלקם דרשו אומץ, כמו: שפעות, דלקות גרון, זיהומים בדרכי השתן, ואפילו דלקת ראות. חוויתי כיצד כל התמודדות עם המחלה מחזקת את מערכת החיסון של ביתי,  והיא הפכה להיות הילדה שהכי פחות “נדבקת” …

מתוך האמון שנבנה בינינו בחרתי להיעזר בהומאופתיה ובך גם עבורי. פניתי אלייך כשחשתי במצב ירוד. סבלתי מאגזמה בעור הידיים שהציקה לי מאוד,מנשירת שיער, וגרוע מזה מדלקות חוזרות ונשנות בדרכי השתן, ומהתקפים של קוצר נשימה שנעשו בהדרגה תכופים יותר ויותר.

אין מילים לתאר את תדהמתי כשעברתי אתך אפיזודה של דלקת בדרכי השתן, וחוויתי כיצד השימוש ברמדי מעביר את הסימפטומים הבלתי נסבלים הללו ,ללא הסדורל והאנטיביוטיקה. בהדרגה התמעטו ההתקפים הללו, וכיום הם אירוע נדיר ביותר , המשאף נשכח ונזנח כמו גם הסימפטומים האחרים שציינתי… כל אלה הנם נחלת העבר.

השיא של המסע אתך התרחש לפני 7 שנים, כשהתעוררה בי באיחור כמיהה לילד, והתבשרתי שאיחרתי את המועד, בעודי בת 38 בלבד. פניתי אלייך עם לב שבור, אך עם זאת מתוך סירוב לטיפול באמצעות הורמונים. עם זאת נטלתי, כמובן , את הרמדי בהתאם להנחיותייך. הרפואה המערבית המשיכה להתעקש בכל בדיקה שעשיתי, ש” העניין אבוד”, לרבות הפריה חוץ גופית.

אין מילים לתאר את גודל ההפתעה והאושר, כאשר תוך פחות מחצי שנה הריתי את בני… באופן טבעי לחלוטין ללא כל התערבות מלבד נטילת רמדי… אין מילים!

אני חווה את המסע המיוחד הזה כתהליך עדין מאוד, כאשר ההשתנות בו מתרחשת בחוויה שלי מבלי שנשים לב, באופן טבעי. אני חשה שאצלי, לפחות נפתחה הקשבה והתבוננות אחרת, מעודנת יותר, רגישה וחדה יותר בסימפטומים ובעצמי,  והשינויים שמתרחשים הם עמוקים יותר ורחבים יותר מהסימפטומים עצמם. ההשתנות להרגשתי מתחוללת ברובד הפיסי הנפשי וגם הרוחני.

ההשלכות של תהליך הריפוי הזה אתך ובאמצעותך, הן הרבה מעבר להיעלמות הסימפטומים המטרידים. מבחינתי הגדרה שכזו הינה מצומצמת ודלה. פירות התהליך הזה, מבחינתי הן, בין השאר, התעוררות פנימית ועמוקה של פוטנציאל  הריפוי והחיות, אשר התעוררותם והמפגש עימם מאפשרים  יותר איזון, ואמון ביכולת ההתמודדות של עצמי וגופי בשעת הצורך.

כבר אמרתי לך, אליה, שמבחינתי את רופאת המשפחה שלנו, וזה נותן לי שקט עצום.

בהוקרה הערכה ואהבה רבה
שרה מגן

כותבת י.ג.:
כשבתי הייתה כבת 8 התגלתה קרחת קטנה בקרקפתה. רופא העור ורופא הילדים שלה אבחנו “אלופציה” והמליצו על הזרקת סטרואידים לאזור בקרקפת ואף טענו שזוהי הדרך היחידה לעצירת התהליך. כאשר פניתי לאליה זכיתי לטיפול אמפטי וקשוב, וחשוב מכל מקצועי ביותר.

תוך מספר פגישות והתאמת הרמדי הנחוץ חזר השיער לגדול והבנתי שהומאופתיה פשוט עובדת !!!

מכתבה של ד.נ.:

הבן שלי ע. חוגג החודש יום הולדת של גיל 16.  עוד בהיותו בן שנה הוא לא הסכים לישון לבד בחדרו. כל הניסיונות שלנו כהורים לגרום לו לישון לילה שלם בחדרו לא צלחו, הוא רצה לישון רק עם אחיו הגדולים ועם ההורים.

במשך הזמן הוא פיתח פוליפים באף, הוא נשם רק דרך הפה, היה מתעורר בלילות מחוסר אוויר ועקב כך היה עייף בגן ואח”כ בבית הספר. הגיעו אלי תלונות רבות מהמורות כי הוא אינו מצליח להתרכז בשיעורים כנראה בשל הסיבה שהוא עייף.

כל  הרופאים אליהם פניתי המליצו  לנתח אותו, לעבור כריתת פוליפים.

מאחר והכרתי את גב’ אליה און החלטנו בעלי ואני לנסות טיפול הומאופתי לפני התערבות כירורגית שכרוכה בסיכונים רבים.

מיד, לאחר הטיפול הראשוני בני החל לישון לילה שלם לבד בחדרו, נשימתו השתפרה לעין שיעור, הוא נעשה חיוני יותר במהלך היום, החל לנשום דרך האף והמורות בבית הספר דיווחו לי כי חל שיפור ניכר בלימודים.

התהליך נמשך עד שהרגשתי שבני במצב טוב מאוד.

היום הוא נושם דרך האף, ישן מצוין בלילה ותלמיד מצטיין.

עם אליה עמדתי בקשר צמוד במהלך כל השלבים בטיפול ואפשר לומר כי היא אבחנה במדויק את הבעיות מהם סבל בני.

בברכה,

ד.נ.

מכתבה של ס.י. :

אבא שלי, ק. בן 79. נפל וסדק את הצלע ה-8 בצד ימין.

שכב במיטה ולא זז, מתקשה לנשום. כאבים חזקים. מגדיר את רמת הכאב כ-9 מתוך 10. חיוור. מצב רוח מאד ירוד. כולו כאוב.

לא יכול לרדת מהמיטה “כאבי תופת”. קושי גדול במעבר משכיבה לישיבה ועמידה.

התקשרתי לאליה והוא התחיל טיפול הומאופתי כ5-6 שעות אחרי הארוע. השיפור התחיל בתוך כמה דקות מהנטילה הראשונה.

הצליח לקום, והתחיל ללכת. מצב רוח השתנה מקצה לקצה. ממצב של סגור ולא רוצה לדבר, מכונס בתוך עצמו, הפך תקשורתי, מדבר ומתקשר רגיל. גם הצבע חזר לפנים.

הודעת טקסט למחרת: “הטיפול ההומאופתי לאבא עזר מאד, והשיפור ניכר ממש באופן מיידי. ממצב של בקושי נושם הוא הגיע אלי בערב לארוחת ערב והצליח ללכת ולהתנהל יחסית טוב”.

השיפור המשיך מיום ליום. אחרי שבוע נשארו רק כאבים בשכיבה על הצד.

ואחרי שבוע נוסף וחזרה על כמה מנות, חלפו גם אלו.

לאליה היקרה,

ברצוני להעלות בכתב את תודותינו והערכתנו הכנים על כך שעזרת בכישרונותייך הברוכים לרפא את בני שסבל מאטופיק דרמטיטיס. מדובר בפריחות בכל הגוף, גירודים ללא הפוגה לילות שלמים. פצעים פתוחים סבל איום ונורא לתינוק קטן שלא ידע מהי שינה רצופה. כמעט נואשנו מלרוץ לרופאים ולקבל כל מיני עצות שאין בהם ממש. בני קיבל סטרואידים בלי סוף, משחות וטיפולים קוסמטיים שלא עזרו .

הגענו אליך ותוך מס’ ימים המצב השתפר !!!

הילד היה נינוח יותר, ישן שעות רצופות, והגירודים כמעט ופסקו והכי חשוב אין צורך במשחות וסטרואידים. שמרנו על קשר יומיומי וקיבלנו הדרכה מקצועית ביותר ויחס מסור ומופלא.

גם כאשר נתקלנו בבעיות בריאותיות אחרות כמו פוליפים, בעיית נחירות או חום ודלקות אוזניים,התכשיר ההומאופתי עזר להתגבר  ואת היית מקצועית ובקיאה ביותר.

תודה רבה מעומק הלב.

בתודה ובהמלצות חמות,

משפחת כהן.

מכתבה של ה.י.:

סבתא שלי, בת 82, חיה לבד, בביתה. בריאה מאד לאורך חייה וגם כיום, בגילה.

לאחרונה שברה את הכתף בנפילה, וסבלה בעקבות כך מכאבים חזקים, מוגבלות תנועה (קיבוע, ללא גבס) ובעיקר ממועקה נפשית גדולה מהמצב.

לאחר כמה ימים, דיברתי עם אליה בטלפון וסבתא החלה לקחת תרופות הומאופטיות התומכות במצב, שלאחר טראומה, באיחוי השבר ועוד.

כבר למחרת החלה להרגיש טוב יותר באופן כללי, הרגישה מלאת אנרגיה כשההשפעה המנטאלית הייתה מאד חזקה והשתפרה פלאים וזה לאחר שממש נכנסה לדיכאון מהמצב. הכאבים והנפיחות באזור פחתו באופן משמעותי מיום ליום ולאחר 3 שבועות נאמר לה בביקורת שמצבה מצוין ושהשבר התאחה בצורה טובה.

כותבת כ.א.:

רציתי להמליץ בחום על ההומאופטית אליה און שהמפגש עמה וטיפולה המקצועי אפשרו לי איכות חיים ויכולת התמודדות מיטבית עם משבר שאותו עברתי.

כאשר בעלי חדל לעבוד, עברתי תקופה של חרדה איומה וחוסר ודאות לגורל משפחתנו ועתידנו הכלכלי.

עקב החרדה לא יכולתי לישון ולתפקד במשך כמה חודשים. הרמדי אותו התאימה לי אליה ברגישות רבה ובהתמדה הפיגו את הלחץ והחרדה, אפשרו לי התמודדות יעילה ואמיצה ועזרו לי להיחלץ מתקופה זו.

כותבת ב.מ.:

בני בן השמונה, היה לקראת ניתוח כירורגי לא פשוט בחניכיים. הוחלט לנסות לעבור את הטיפול ללא הרדמה מלאה (לאור הסיכון הכרוך בכך)

ביקשתי מאליה לעזור לנו להקל על הילד לקראת הטיפול ולאחריו.

הניתוח המורכב עבר בשלום, אך קיבלנו רשימה ארוכה של מרשמים למשככי כאבים חזקים. ועוד, הרופא ציין שפניו הולכות להתעוות ולהתנפח לתקופה של לפחות שבוע ועלינו לתמוך בו ולעודד.

אליה הזמינה בעבורנו כמה רמדיז שיהיו בבית לקראת הניתוח – היינו מצויידים. מיד אחרי הניתוח התייעצנו עם אליה בטלפון ונתנו את הרמדיז לפני הנחייתה, וכך כל כמה שעות.
בעזרתה – זכינו שלא נצרכנו אפילו לאקמול…

בביקורת, שנערכה לאחר יומיים הכירורג נדהם מההחלמה המהירה של הלסת ולא האמין שלא נזקקנו לשום תרופה מהרשימה שנתן.

כותבת ו.ג:

אחרי מלחמת לבנון סבל בעלי מאלרגיה עקשנית שגרמה לפריחה וגרד טורדני בגופו שצצה וחלפה מידי כמה ימים. בעלי טופל ע”י רופאי עור ואלרגיה בבית חולים מרכזי במשך שנים ע”י כדורים המכילים סטרואידים שאומנם התגברו על התופעה אך גרמו לנפיחות ונזקים אחרים.

בצר לנו פנינו להומאופטית אליה שאין מילים לתאר את הדרך שבה עזרה לו והצליחה לאפשר לו חיים טובים ללא קבלת סטרואידים הרסניים. הבעיה חלפה לחלוטין ונעלמה לתמיד.

כותבת א.ג.

רציתי להודות ולספר על עזרתה הרבה של אליה בטיפול בבני. הגענו אל אליה עם בני שסבל מחרדות, חוסר שינה ובעיות קשב וריכוז.

כל סוגי הריטלין אותם ניסינו גרמו לו לכאבי ראש קשים, והחריפו את החרדות וחוסר שינה.

בעזרת ההומאופתיה והסבלנות והמקצועיות של אליה הצלחנו לשקם את בטחונו העצמי של בני.

הצלחנו לחזק את יכולת ההתמודדות שלו הן עם בעיות הקשב בלימודים והן בפיתוח בטחון חברתי. השינה שלו טובה, הוא הרבה יותר שמח וחיי החברה שלו נמצאים במקום אחר לגמרי.

אליה אהובה,

זה מכתב אישי שחשוב לי שיעבור לכל מי שרוצה לקרוא על העבודה שמעבר להומאופתיה.

את אליה פגשתי לאורך תקופות שונות בחיי. לראשונה נפגשנו בסטאג’ בבית הספר להומאופתיה בו אליה לימדה. תחת חסותה המסורה ובהדרכתה קיבלתי רמדי שתמכה בי שנים… ומשם המשכתי בקשר עם אליה.

הקשר הלך והעמיק ומרגע שנולד יעל בני הבכור הבנתי כמה ברת מזל אני.

בגיל חצי שנה קיבל יעלי דלקת ריאות – ידעתי שאני רוצה לנסות לעבור את זה בלי אנטיביוטיקה וחיפשתי דרך שתעזור לו. מיד פניתי לאליה להתייעצות מקצועית. מאותה שיחה אליה הייתה איתי בקשר צמוד, נענו יחד מרגע לרגע, הייתי בתשומת לב ובקשב כל ניואנס קטן, לכל שיעול לתנועות גוף, לחום, לתיאבון, לסוג השתייה שרצה, לצבעים שונים על הגוף, לריח הפה – כל פרט היה חשוב.

ההדרכה הצמודה של אליה, השאלות המנחות, הרגישות והסבלנות הפכו להיות לאט, לאט לשפה, שפת הקשבה ליעלי, שפה שאתה יכולנו אני ואליה לדבר ולהבין יותר מה קורה בכל רגע. כל שאלה דייקה יותר את הרמדי, השיפור היה בלתי ניתפס.

התמיכה והביטחון של אליה אפשרו לי לעבור דרך רגעים מאד עדינים, לקחת נשימה ולהיות סבלנית במקומות של חוסר ביטחון.

בדרך כלל, אחרי רגעים כאלו היה שיפור משמעותי מתוך שינויים ודיוקים של הרמדי.

השילוב הנדיר בין קסם ההומאופתיה שתומכת ברכות ולעומק, את הגוף, בדרכו לבריאות ואליה בביטחון ובידע המקצועי, בשנים של ניסיון עם מלא מקרים דומים ומלא הצלחות – זה שילוב נדיר שחשוב לשמור עליו טוב.

יעלי כבר בן 6 ומעולם לשמחתי לא הזדקק לאנטיביוטיקה וכשהופיעה דלקת הריאות הבאה כבר הייתי מיומנת. אליה כבר הכירה את יעלי והטיפול היה מהיר, הדלקת חלפה במהירות יחסית.

תודה אליה אהובה על שעות של רגישות  והקשבה, על מלא רגעים של חסד ועל הליווי הצמוד שלי ושל משפחתי.

רעות רוגפיל.

א

לאליה היקרה,

תודה על הטיפול המסור בשני ילדי. עם בני הגענו בשל קושי בוויסות חושי ועם ביתי הגענו בשל בעיה של שלשולים חוזרים ונשנים.  נועם הליכותיך, הסבלנות ועומק ההקשבה שלך, גרמו לנו להרגיש בידיים מקצועיות ומסורות. הרמדיז שנתת לנו שיפרו את איכות חייהם של ילדי ועזרו לכל אחד מהם להתגבר על הקשיים שבעטיים הגענו אליך ועל כך לך התודה מעומק הלב!

ד.ד.

לאליה הגעתי לאחר שהבנתי שניצבת מולי “מאסטרית” אמיתית. שמעתי הרצאה שלה, והבנתי שכזו הומיאופתית מלווה לחיים אני רוצה. אליה מקצועית, מנוסה, יודעת, בקיאה ומחוברת בו זמנית לעולמות הרוח והחומר גם יחד.

מצד אחד, מעשית, מקורקעת, מכוונת מטרה, חדה ומדוייקת ולא נותנת לעיקר ללכת לאיבוד בתפל. ומצד שני, קשובה, מבינה, מכילה ומשאירה תמיד מקום לספק.

אליה מלווה אותי כבר כמה שנים טובות. גם בשגרה בדרך לשיפור מצבי הפיזי, הנפשי והרגשי שהולך ומשתפר ומתשפר בהדרגה עקב בצד אגודל עקב בצד אגודל. כמו גם במקרים אקוטיים (כמו שפעת, קלקולי קיבה וכד’), מצבים בהם מרבית האנשים היו פונים לרופא ומקבלים, משככי כאבים משחות או אנטיביוטיקה, אני פונה לאליה שכמעט תמיד נותנת מענה שימושי שתואם ומקל מיידית על המצב.

בין היתר אליה ליוותה אותי לאורך לידת בני הראשון. לידה שהתחילה בירידת מים לפנות בוקר, והסתיימה באותו הלילה כלידה טבעית וכחוויה טובה ומעצימה. בניגוד לכל קולות הרקע שאמרו “לידה ראשונה שמתחילה בירידת מים תיקח ימים ארוכים”, אליה הייתה קשובה, נוכחת, וקראה את המצב באופן ברור. היא ליוותה והנחתה לאורך כל אותו היום, וברור לי בלי כל צל של ספק שלולא היא ולולא התמיכה ההומיאופתית הצמודה שקיבלתי ממנה, אותו היום וסיפור הלידה שלי היו נגמרים אחרת…

אליה הייתה שם בימים שאחרי הלידה, בשבועות שאחרי, בתמיכה רגשית וגם פיזית, גם לי, וגם לתינוקי. בני סבל מגזים, קושי לינוק, יציאת שיניים קשה, וירוסים מפעם לפעם, פריחות, תופעות של אחרי חיסונים. ובעצם מה לא?! עד היום אליה מלווה אותנו ליווי צמוד ונותנת מענה גם בשגרה וגם במקרים דחופים יותר כשצריך.

אם הבריאות שלכם לא פיקס (בינינו של מי כן?!), בין אם מדובר בעניין רגשי נפשי, בין אם מדובר בעניין פיזי לכאורה (שהרי הגוף והנפש אחד הם) ובין אם מדובר בשניהם. אם אתם שוקלים ללכת לטיפול הומיאופתי, אני ממליצה בחום לפנות לאליה. כדאי להצטייד בסבלנות ואורך רוח, נחישות, התמדה, ראייה לטווח ארוך, הרבה תקווה ומוכנות לנס 🙂